Підготовка до опалювального сезону на Одещині вийшла на фінальний етап :: Інтент :: Регіональна мережа якісної журналістики

Головне Новини
Підготовка до опалювального сезону на Одещині вийшла на фінальний етап :: Інтент :: Регіональна мережа якісної журналістики

15 вересня 2023 р. 15:14

(Фото ілюстративне: Unsplash)

Соціальна сфера та житлово-комунальне господарство Одещини на 94% готові до опалювального сезону. Роботи з підготовки тривають за графіком.

Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення Одеської обласної військової адміністрації Володимир Карпич

"Вже проведені ремонтні роботи на 1191 котельнях, підготовлено 1797 км тепломереж, 7992 багатоквартирних житлових будинків. Роботи виконуються за графіком, проблемних питань з технічної підготовки об’єктів житлово-комунального  господарства та соціальної сфери немає. До 1 жовтня 2023 об’єкти життєзабезпечення мають бути готові опалювального сезону на 100%", – зазначив він.

Посадовець також додав, що 17% від кількості всіх котелень в області, або 221, відмовилися від природного газу і перейшли на альтернативні джерела палива. До початку опалювального сезону планується завершити роботи з адаптації ще 13 альтернативних котелень.

Зі свого боку керівник Одеської ОВА Олег Кіпер розповів про ситуацію по готовності об’єктів у регіоні. За його даними котельні на Одещині готові до опалювального сезону на 90%, теплові мережі – на 94%, водопровідне господарство – на 93%, багатоквартирні будинки – на 90%, дитячі садочки – на 96%, навчальні заклади – на 96%, заклади охорони здоров’я – на 93%. При цьому критична інфраструктура забезпечена генераторами на 75-95% залежно від об’єктів.

Очільник ОВА зазначив, що на 1 жовтня регіон має вийти на 100% готовності об’єктів.

Також відомо про те, що 85% об’єктів критичної інфраструктури Одещини забезпечені генераторами. З них 75% – це водоканали, 95% – об’єкти теплоенергетики.

Також відомо про те, що Київ та Одеса мають найбільші ризики в Україні під час проходження майбутнього опалювального сезону.

Про це 13 вересня заявив директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко під час обговорення у рамках Панельна дискусія: "Виклики та можливості для енергетичного сектору України в умовах війни" у Медіацентрі "Україна".

За його словами, ці міста дуже енергомісткі

Володимир Шкаєв

Новини

10 Грудня 2023

Дорогу на Одещині відремонтують за 57 мільйонів без аукціону

На Одещині автомобіль на смерть збив чоловіка, який перебігав дорогу у забороненому місці

Господарський суд Одеської області відновлює роботу після масштабної хакерської атаки

БРІКС - прихована загроза для України, чи просто клуб до якого ми не ходимо

9 Грудня 2023

Прогноз погоди по Одеській області на 10 грудня

Парламент криміналізував контрабанду попри незадоволення підприємців

За добу на Одещині сталось 9 пожеж – ДСНС

Одеса отримає допомогу від Італії для ремонту Спасо-Преображенського собору

Фізкультура в сільській школі, перемоги на всеукраїнських змаганнях та окупація: розмова з учителем

8 Грудня 2023

Зима у старій Одесі: добірка фотографій з минулого

Виконком Одеської міськради підтримав надання компенсації за знищені внаслідок збройної агресії будівлі

Незаконна порубка дерев: трьом жителям Одещини загрожує кримінальна відповідальність

В Одесі патрульні повернули 5-річного хлопчика батькам

Всі новини ⇢