У Миколаєві запускають інтерактивну карту "ХодиДоВоди"

Головне Новини
У Миколаєві запускають інтерактивну карту

Миколаївська міська рада та IsraAID запускають кампанію з інформування населення про інтерактивну карту "ХодиДоВоди".

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.

Днями відбулась зустріч представників міжнародної неурядової гуманітарної організації IsraAID, Миколаївської міської ради та КП ДЄЗ "Пілот" для передачі матеріалів та узгодження заходів інформаційної кампанії щодо інтерактивної карти "ХодиДоВоди".

Інтерактивна карта точок видачі безплатної води "ХодиДоВоди" була створена у вересні 2023 року та офіційно передана місту у грудні 2023 року.

З моменту запуску "ХодиДоВоди" на карту було додано 25 нових станцій.

Тож загальна кількість точок видачі води на ній досягла 250 одиниць.

Минулого тижня було запущено кампанію інформування населення про наявність у місті такого інструменту.

В рамках кампанії півтори тисячі наліпок із QR-кодами для переходу на карту буде розміщено на відділеннях "Нової пошти", "Укрпошти", у громадському транспорті та безпосередньо біля безплатних точок видачі води.

Міська рада вже використовує карту «ХодиДоВоди» як помічний інструмент в оперативному управлінні мережею точок видачі води в місті. І для операторів, і для користувачів важливим є постійно підтримувати дані актуальними, - зазначив заступник міського голови Сергій Корєнєв.

Метою кампанії є максимізація кількості користувачів інтерактивного інструменту, який дає змогу дізнатися про графік роботи кожної точки, тип станції, робочий статус.

Це також дає змогу побудувати маршрут до потрібної станції. Сукупність цих даних дозволить містянам оптимізувати свій час та витрачати мінімум ресурсів на забезпечення своїх домогосподарств водою.

IsraAIDв своїй роботі по всьому світу прагне сталого позитивного впливу. Тому ми залишаємося поруч із містом на шляху запуску та популяризації «ХодиДоВоди» та розглядаємо можливість розширення масштабів інструменту на Миколаївську область, - наголосив Ілля Надененко, керівник роботи IsraAID в південному регіоні.

IsraAID - провідна міжнародна неурядова гуманітарна організація Ізраїлю, яка має 22 роки експертизи у відгуках на гуманітарні кризи по всьому світу. На сьогодні IsraAID веде активну роботу в 15 країнах, включаючи Україну.

Відгук на гуманітарну кризу в Україні організація почала 27 грудня 2022 року розгортанням допомоги українським біженцям в Молдові та створенням логістичного хабу в Румунії для пришвидшення доставлення гуманітарної допомоги.

Наступним кроком стало утворення місії безпосередньо в Україні, яка вже майже два роки підсилює спільноти, допомагаючи їм долати кризу і розбудовувати стале майбутнє.

В рамках програми WaSH (водопостачання, санітарія та гігієна) IsraAID встановили 15 систем зворотного осмосу на території районних адміністрацій, шкіл та дитячих садочків у Миколаєві та дві мобільні станції на основі цієї ж технології в Миколаївській області.

17 станцій вже видали понад 10 000 000 літрів питної води й мають сукупну продуктивність більше мільйону літрів на місяць.

Іншим проєктом IsraAID на Миколаївщині стало оснащення новітнім обладнанням свердловин у Шевченківській громаді, де було встановлено 8 помпових станцій із частотними перетворювачами.

Пріоритетними напрямками у Миколаєві залишаються відновлення якісного водопостачання та створення безпечних умов для навчання у закладах освіти області.

Майже два роки у Миколаєві зберігається проблема з питною водою, а останніми днями  якість водопровідної води ще погіршилася - вона стала солонішою і має неприємний запах.

На підприємстві наголосили, що така ситуація триватиме орієнтовно до першої половини квітня. Також фахівці водоканалу зазначили, що вони у співпраці з містом, областю, державою та міжнародними партнерами працюють над розв'язанням проблеми водопостачання.

На форумі "Україна. Рік 2024" Кубраков заявив, що у Миколаєві до кінця поточного року планують відновити централізоване постачання питної води.

Після навмисного підриву росіянами водогону з Дніпра та позбавлення Миколаєва питної води, місцеві жителі вимушені користуватися точками видачі безплатної води.

Новини

23 Березня 2024

Туман, видимість 200-500 м: якою буде погода в Одесі та області протягом дня

Прийшли два рахунки на комунальні послуги: що робити

22 Березня 2024

В Одеській області чоловік поширював заборонену символіку

Понад 100 ударних дронів отримали військові ЗСУ та нацполіції на Херсонщині

На Одещині поціновувачу символіки тоталітарного режиму заборонили вʼїзд в Україну та забрали у нього гроші

Без опадів: якою буде погода в Одесі та області протягом дня

У Миколаєві запускають інтерактивну карту "ХодиДоВоди"

21 Березня 2024

Фонд Дениса Парамонова подарував екстреній медичній допомозі Одещини рації для зв’язку

Поплічниця росіян з Чорноморська отримала 8 років за розкриття інформації про ЗСУ

Жительку Одещини засудили до 8 років за співпрацю з ворогом, - ФОТО

На Одещині збили два ворожі БпЛА "Supercam"

Одещина у лідерах за кількістю ДТП: причини аварій

20 Березня 2024

Очікується дощ: прогноз погоди по Одеській області на 21 березня

Всі новини ⇢