Одеський виконком погодився зі списанням системи посадки аеропорту

Головне Новини

Виконавчий комітет Одеської міської ради узгодив внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про надання згоди на списання з балансу Комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Одеса» основних засобів". 

Як зазначається у переліку засобів, загалом підприємство списує різноманітне устаткування.

У переліку 183 пункти, серед списуваного обладнання - ноутбуків, шаф, тощо присутня Система посадки СП-80, яка обслуговувала злітну смугу.

Як зазначається в проєкті, у зв’язку з реконструкцією, будівництвом аеродромного комплексу та побудовою нової злітньої смуги у рамках реалізації соціально-інфраструктурного проєкту "Реконструкція, будівництво аеродромного комплексу комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Одеса»" система посадки СП-80 опинилась у бічній смузі безпеки та критичній зоні радіонавігаційного обладнання нової злітної смуги, що не відповідає безпеці польотів. Подальша експлуатація неможлива.

Директорка комунального підприємства Ольга Макогонюк повідомила, що після реконструкції аеропорту та будівництва нової смуги була придбана та працює із початком роботи смуги нова система посадки. 

Щодо старої, то відремонтувати и модернізувати її можливості немає, бо створена вона була ще за часів СРСР.  

У грудні 2021 року Аеропорт “Одеса” отримав сертифікацію тієї категорії, що дозволяє приймати рейси за несприятливих погодних умов.

Втім, наразі через повномасштабне вторгнення аеропорт рейси не приймає. До того ж у квітні повідомлялося, що внаслідок ракетної атаки по Одещині пошкоджено злітну смугу Одеського аеропорту.

Нова злітно-посадкова смуга аеропорту прийняла перший літак у липні 2021 року. 

У травні того ж року Державна авіаційна служба України затвердила пакет документів, що дозволили експлуатацію нової злітно-посадкової смуги Одеського аеропорту.

У грудні 2020 року Міжнародний аеропорт «Одеса» отримав сертифікат будівельної готовності для нової злітно-посадкової смуги.

У травні того ж року Міністерство інфраструктури виділило ще 600 мільйонів гривень на завершення будівництва злітно-посадкової смуги «Міжнародний аеропорт «Одеса».

А перед тим Міністерство інфраструктури затвердило виділення 1 мільярда 100 мільйонів гривень в 2019 році на реконструкцію аеродромного комплексу комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Одеса», в тому числі на будівництво нової штучної злітно-посадкової смуги і комплексу руліжних доріжок.

Новини

5 Грудня 2022

Робота в Одесі для чоловіків: вакансії з зарплатою від 15 тисяч гривень

Є влучання у цивільні будинки: Марченко прокоментував ракетний обстріл Одеської області

Очолювала окупаційний відділ житлово-комунального господарства: на Миколаївщині затримали колаборантку

З портів Великої Одеси вийшли два судна з пшеницею для Ефіопії

На Одещині затримали «наркохіміка» | Новини

Херсонський університет отримав у якості гуманітарної допомоги комп'ютери

285 доба російського широкомасштабного вторгнення: ситуація на фронті

Ремонтні роботи на залізничному переїзді: частина траси Одеса-Рені буде закрита для транспорту

4 Грудня 2022

Українські митці створили у Херсоні 25 муралів

У Чорному морі на бойовому чергуванні знаходяться понад 20 ворожих кораблів

Необережне поводження з вогнем: в Одесі гасили пожежу у квартирі

В Австралії випустили джин на честь визволення Херсона

На Одещині вогонь забрав життя двох людей

Всі новини ⇢