Перший сніг на Одещині

Головне Новини

Правила оплати пожертвувань

Видання - суспільно-політична газета “ІзбірКом”

Платіжна система - спеціальний web-інтерфейс, фінансовий посередник, який допомагає приймати платежі і переводити гроші, отримані від Користувача, Виданню. Діє на підставі ЗУ «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні».

Пожертвування - перерахування Виданню грошових коштів з метою її фінансової або іншої підтримки в будь-якому розмірі - на розсуд Користувача.

Користувач - фізична особа, яка є фактичним користувачем сайту та / або його окремих матеріалів, дієздатна і досягла 18 років.

Правила - дані Правила оплати (здійснення добровільних безповоротних платежів на користь Видання).

Умови внесення пожертвувань

 1. Користувач має можливість внести Пожертвування на користь Виданню на добровільній основі в розмірі фіксованої щомісячної або одноразової суми грошових коштів (конкретний розмір Пожертвувань Користувач визначає самостійно на власний розсуд).
 2. Доступні способи переказу грошових кошти (Пожертвувань):
  • перерахування коштів за допомогою платіжної системи
  • перерахування коштів на зазначені банківські реквізити
  • перерахування коштів через краудфандінговий майданчик Patreon.
 3. Здійснюючи Пожертвування (перераховуючи кошти на користь Видання), Користувач погоджується, що він робить його добровільно, свідомо і цілеспрямовано, що він не був введений в оману Виданням стосовно мети / розміру і повернення свого платежу. Також, здійснюючи Пожертвування, він підтверджує, що ознайомився з даними Правилами, згоден з ними і не буде пред'являти Виданню ніяких претензій / позовів ні в теперішньому часі, ні в майбутньому.
 4. Внесення Користувачем грошових коштів в якості Пожертвування є одностороннім безповоротним перерахування таких коштів Виданню Користувачем. Здійснюючи Пожертвування, Користувач підтверджує, що є дієздатним особою, яка має право розпоряджатися грошовими коштами, що перераховуються Виданню.
 5. Видання не несе відповідальності за помилки (в тому числі, технічні), збої або неточності в роботі, а також будь-які інші дії / бездіяльності з боку платіжних систем, банків і майданчики Patreon.
 6. Видання не повертає Користувачеві внесені ним Пожертви ні за яких обставин, включаючи помилково або невірно вчинені ним оплати.
 7. Видання залишає за собою право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення користувачів змінювати Правила. Оновлені / змінені Правила будуть публікуватися на сайті izbirkom.org.ua. Вступати в силу вони будуть з моменту опублікування таких змін / оновлення.
 8. Користувач несе повну відповідальність за достовірність даних платіжної картки та іншої інформації, зазначеної ним при здійсненні Пожертвування.

Новини

5 Грудня 2022

Робота в Одесі для чоловіків: вакансії з зарплатою від 15 тисяч гривень

Є влучання у цивільні будинки: Марченко прокоментував ракетний обстріл Одеської області

Очолювала окупаційний відділ житлово-комунального господарства: на Миколаївщині затримали колаборантку

З портів Великої Одеси вийшли два судна з пшеницею для Ефіопії

На Одещині затримали «наркохіміка» | Новини

Херсонський університет отримав у якості гуманітарної допомоги комп'ютери

285 доба російського широкомасштабного вторгнення: ситуація на фронті

Ремонтні роботи на залізничному переїзді: частина траси Одеса-Рені буде закрита для транспорту

4 Грудня 2022

Українські митці створили у Херсоні 25 муралів

У Чорному морі на бойовому чергуванні знаходяться понад 20 ворожих кораблів

Необережне поводження з вогнем: в Одесі гасили пожежу у квартирі

В Австралії випустили джин на честь визволення Херсона

На Одещині вогонь забрав життя двох людей

Всі новини ⇢