Робота в Одесі для чоловіків: вакансії з зарплатою від 15 тисяч гривень

Новини
Робота в Одесі для чоловіків: вакансії з зарплатою від 15 тисяч гривень

Сайт 048.ua підготував добірку актуальних вакансій для чоловіків із заробітною платою від 15 тисяч гривень.

Автослюсар

Зарплата: 15 000 - 50 000 гривень

Вимоги: знання комп'ютерної діагностики, знання своєї справи, пунктуальність, працьовитість, відсутність шкідливих звичок.

Умови роботи: з понеділка по п'ятницю, з 9:00−18:00.

Звертатися можна за номером: 0967686443

Менеджер з продажу запасних частин для сільськогосподарської техніки

Зарплата: 15 000 – 40 000 грн

Вимоги до кандидата: успішний досвід продажів запчастин від 2-х років; вища освіта (бажано технічна); навички роботи з каталогами запчастин; впевнене володіння комп’ютерними програми Microsoft: Excel, Word, досвід роботи з електронною поштою, робота в 1С (буде перевагою), водійське посвідчення категорії «В» та водійський стаж від 2-х років.

Професійні знання і навики: знання і успішне застосування технік продажів досвід успішних переговорів досвід укладання договорів, супровід та контроль виконання угод в повному обсязі, загальне розуміння застосування сільгоспмашин, знання конструкції сільськогосподарської техніки.

Обов’язки: виконання планів продажів запасних частин, просування і продаж всього асортименту запасних частин, який пропонує компанія, ґрунтуючись на потребах клієнтів; побудова ділових відносин з клієнтами, підвищення позитивного іміджу компанії.

Роботодавець пропонує: високу заробітну плату (оклад +бонуси), офіційне працевлаштування з першого робочого дня, можливості для професійного розвитку, самореалізації і кар'єрного зростання.

Звертатися за номером: 0672751136

Експедитор

Зарплата: 16 000 – 20 000 грн

Компанія пропонує: роботу в молодому і дружному колективі; офіційне працевлаштування згідно КЗпП України; компенсація витрат на телефон; доставка на роботу на таксі за рахунок компанії (ранні виїзди).

Вимоги до кандидата: досвід роботи на аналогічній посаді; навички роботи з первинною документацією (накладні); наявність Viber; вміння вирішувати нестандартні ситуації; уважність, сумлінність, комунікабельність.

Обов’язки: доставка товару по маршруту в тандемі з водієм; контроль розгрузки та видача товара вантажникам з машини згідно накладних, ведення каси і первинної документації (накладні); рішення поточних питань на адресах.

Звертатися за номером: 0639416223

Агроном

Зарплата: 20 000 грн

Сільськогосподарське підприємство «Пiвденьагропереробка» оголошує конкурс вакантної посади — агроном.

Вимоги: знання технології вирощування сільськогосподарських культур, систем харчування, обробки ґрунту, захисту рослин, організації праці, передового досвіду та перспективних технологій; наявність посвідчення водія категорії «В», досвід та стаж водіння.

Завдання: організація та контроль агрономічних процесів; розробка технологічних карт; ведення звітності; впровадження сучасних технологій.

Умови праці: офіційне працевлаштування, стабільна робота, забезпечення корпоративним мобільним зв’язком, компенсація витрат пального, випробовувальний термін 2 місяці.

Місце роботи - с. Мирне.

Звертатися за телефоном: 050−490−0446

Супервайзер мерчендайзерів

Зарплата: 22 000 грн

На цій посаді у супервайзера будуть наступні обов’язки: виконання плану продаж, управління командою мерчендайзерів, постановка цілей торговій команді і контроль виконання навчання мерчендайзерів, проведення сторчеків, ведення переговорів з клієнтами і контроль дотримання домовленостей, робота з дистрибютором

Вимоги: вміння розвивати і мотивувати команду, лідерські якості, високий рівень відповідальності, орієнтація на споживача, розуміння процесу і бізнесу, вміння планувати свій робочий час і роботу команди, енергійність, витривалість і позитивний настрій, досвід роботи успішним ТП чи СВ не менше 2 років в FMCG.

Звертатися за номером: 096−810−47−68

Новини

5 Грудня 2022

Робота в Одесі для чоловіків: вакансії з зарплатою від 15 тисяч гривень

Є влучання у цивільні будинки: Марченко прокоментував ракетний обстріл Одеської області

Очолювала окупаційний відділ житлово-комунального господарства: на Миколаївщині затримали колаборантку

З портів Великої Одеси вийшли два судна з пшеницею для Ефіопії

На Одещині затримали «наркохіміка» | Новини

Херсонський університет отримав у якості гуманітарної допомоги комп'ютери

285 доба російського широкомасштабного вторгнення: ситуація на фронті

Ремонтні роботи на залізничному переїзді: частина траси Одеса-Рені буде закрита для транспорту

4 Грудня 2022

Українські митці створили у Херсоні 25 муралів

У Чорному морі на бойовому чергуванні знаходяться понад 20 ворожих кораблів

Необережне поводження з вогнем: в Одесі гасили пожежу у квартирі

В Австралії випустили джин на честь визволення Херсона

На Одещині вогонь забрав життя двох людей

Всі новини ⇢